تعرفه تبلیغات گوگل

هزینه گوگل ادز

هزینه تبلیغات گوگل ادز فقط به ازای ورود کاربران به سایت شما می باشد. یعنی زمانی که کاربری کلمات مرتبط با سایت شما را در گوگل سرچ کند و سایت شما در صفحه نتایج جستجو به کاربر نمایش داده شود، هیچ هزینه ای بابت نمایش تبلیغات به کاربر از شما کسر نمی شود. فقط و فقط زمانی که کاربری بر روی وب سایت شما کلیک کند و وارد سایت شما شود از بودجه ی گوگل ادز شما هزینه کسر می شود. به همین دلیل برخی به تبلیغات گوگل ادز، تبلیغات کلیکی گوگل هم می گویند. هزینه هر کلیک در گوگل ادز، به کلمه کلیدی شما و امتیاز کیفی که از گوگل دریافت می کنید (quality score) بستگی دارد. هزینه هر کلیک بسته به میزان رقابت در کلمه کلیدی مورد نظر، می تواند از چند صد تومان تا چند هزار تومان متغیر باشد.

علاوه بر هزینه کلمات کلیدی که تا حد زیادی تحت تاثیر هزینه پیشنهادی رقبای شماست. در گوگل ادز فاکتور دیگری تحت عنوان بودجه روزانه تبلیغات برای کنترل هزینه ها وجود دارد. بودجه روزانه  یا همان حداکثر هزینه روزانه تبلیغات، توسط خود شما تعیین می شود و این شما هستید که مشخص می کنید هزینه روزانه برای تبلیغات شما چه مقدار باشد. با استفاده از این ویژگی شما می توانید برای هزینه تبلیغات خود سقف روزانه بگذارید. مثلا اگر می خواهید در طول روز حداکثر 200 هزار تومان هزینه، صرف تبلیغ در گوگل کنید، این عدد را به عنوان سقف بودجه روزانه قرار می دهید تا هزینه تبلیغات گوگل شما در طول روز از این عدد بیشتر نشود. بودجه روزانه تبلیغات گوگل می تواند هر مبلغی باشد و شما آن را تعیین می کنید.

تبلیغات گوگل می تواند نقطه عطفی در پیشرفت کسب و کار شما باشد و هزینه آن بدون شک یک سرمایه گذاری جهت کسب سود حداکثری در کوتاهترین زمان ممکن در بین انواع روش های تبلیغاتی خواهد بود.

تعرفه گوگل ادز مدیریت شده فامین

پکیج درهم AED
پکیج لیر TRY

هزینه تبلیغات گوگل ادز برای کاربران ایرانی

به دلیل تحریم ایران، امکان پرداخت هزینه تبلیغات به گوگل، به صورت مستقیم برای کاربران ایرانی وجود ندارد. پرداخت هزینه تبلیغات به گوگل می بایست با یکی از ارزهای مورد تایید گوگل انجام شود که همانطور که گفتیم به دلیل تحریم ایران امکان پرداخت به ریال برای کاربران ایرانی وجود ندارد. بنابراین افراد برای تبلیغ در گوگل می بایست از شرکت های واسط استفاده کنند. خرید حواله ارز، فارغ از نوع ارز (دلار، لیر، درهم و …) به خودی خود از قیمت ارز موجود در صرافی بالاتر است و به دلیل نوسانات بسیار زیاد و لحظه ای در ایران، نرخ حواله ارز هم مبلغ ثابتی ندارد.

برای تبلیغ در گوگل درصدی برای شارژ اکانت تبلیغاتی شما (پرداخت هزینه به گوگل) و درصدی هم برای مدیریت کمپین تبلیغاتی شما به قیمت حواله اضافه می شود. معمولا به هر میزانی که شما مبلغ شارژ بیشتری را انجام دهید، درصد کمتری را برای کارمزد پرداخت خواهید کرد.

کمترین کارمزد گوگل ادز در ایران

ما در مجموعه فامین در کنار مدیریت حرفه ای و اصولی کمپین تبلیغاتی شما، کمترین تعرفه کارمزد تبلیغات را در بین رقبای خود برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم، تا با یک تبلیغات متفاوت و با هزینه معقول بتوانیم رضایت شما عزیزان را جلب کنیم، چرا که موفقیت ما در گرو رضایت شماست.

ارائه خدمات و گزارش های گوگل ادز در مجموعه فامین به چه صورت می باشد؟

علاوه بر حداقل بودن کارمزد و هزینه های مربوط به گوگل ادز در مجموعه فامین، موضوع دیگری که خدمات گوگل ادز مجموعه فامین را نسبت به سایر آژانس های تبلیغاتی متفاوت کرده است این می باشد که در این مجموعه فرقی نمی کند شما کدام یک از پکیج های  تبلیغاتی را خریداری کرده باشید و چه مبلغی اکانت خود را شارژ کرده باشید، تمامی خدمات زیر به تمامی مشتریان قابل ارائه می باشد.

  ✅ ارائه گزارش لحظه ای، روزانه، هفتگی و ماهانه از عملکرد تبلیغات، تعداد کلیک، نمایش و

  ✅ زمانبندی نمایش تبلیغات طبق خواست شما و امکان تغییر زمانبندی

  ✅ انتخاب کلمات کلیدی نا محدود

  ✅ نگارش متن تبلیغات طبق خواست شما

  ✅ امکان نمایش در موبایل، لپتاپ، تبلت و سایر دیواس ها

  ✅ پشتیبانی 24 ساعته و پاسخگویی منظم در تمامی روز های هفته حتی ایام تعطیل

  ✅ ارتباط مستقیم با کارشناس گوگل ادز

  ✅ مشاوره رایگان سئو

  ✅ راه اندازی کمپین گوگل ادز در کمتر از سه ساعت

  ✅ بهینه سازی مداوم کمپین تبلیغاتی

  ✅ بهینه سازی سایت و برطرف سازی ایرادات ممکن جهت دریافت امتیاز کیفی بالا در گوگل و در نتیجه کاهش هزینه گوگل ادز

شارژ اکانت گوگل ادز یا تبلیغات گوگل بدون مدیریت چیست؟

ممکن است شما تخصص گوگل ادز را داشته باشید و بخواهید مدیریت کمپین تبلیغاتی (ایجاد کمپین گوگل ادز، انتخاب کلمات کلیدی، نگارش متن تبلیغاتی و … ) توسط خود شما انجام شود. در اینصورت تنها شارژ اکانت گوگل ادز و پرداخت هزینه به گوگل توسط شرکت فامین ادز انجام می شود و شما می توانید صفر تا صد کمپین تبلیغاتی خود را انجام دهید. در این روش هزینه ای بابت مدیریت اکانت گوگل ادز از شما دریافت نخواهد شد و ساخت اکانت هم به صورت کاملا رایگان برای شما انجام می شود.

پکیج های مختلف تبلیغات گوگل چه تفاوتی باهم دارند؟

پکیج های مختلف گوگل ادز در مجموعه فامین فقط از نظر مقدار کارمزد مدیریت اکانت، باهم متفاوت هستند و از نظر نحوه مدیریت کمپین و اکانت تبلیغات هیچ تفاوتی باهم ندارند. در واقع اینکه شما کدام پکیج را انتخاب کنید در نحوه تبلیغات شما تاثیری ندارد. برای مثال اگر هزینه تبلیغات گوگل شما روزانه 250 لیر باشد، درصورت خرید پکیج 500 لیری،  تبلیغات شما دو روز نمایش خواهد داشت و بعد از دو روز باید مجدد پکیج را خریداری کنید. اما اگر مثلا پکیج 1000 لیری را خریداری کنید، تبلیغات شما با سقف هزینه 250لیر در روز می تواند تا 4 روز نمایش داشته باشد.

در واقع پکیج های ارزان تر بیشتر به درد افراد و شرکت هایی می خورد که تا به حال از گوگل ادوردز استفاده نکرده اند و به این نوع از تبلیغات اعتماد ندارند. این دسته از افراد و کسب و کارها می توانند با خرید پکیج های ارزان تر یک دوره تبلیغات خود را انجام دهند و در صورت رضایت می توانند برای شارژ مجدد از پکیج های گران تر استفاده کنند که کارمزد کمتری هم دارد.

هزینه گوگل ادز بیشتر، سهم نمایش بیشتر

نمایش بیشتر در گوگل با هزینه تبلیغات گوگل بیشتر

گوگل ادز مصداق بارز ضرب المثل “هرچقدر پول بدی همونقدر آش میخوری” است. در این روش تبلیغاتی هرچقدر سقف بودجه روزانه تبلیغات شما و در واقع هزینه گوگل ادز شما بیشتر باشد، گوگل آگهی تبلیغاتی شما را به تعداد دفعات بیشتری نمایش می دهد. در نتیجه تعداد افراد بیشتر آگهی تبلیغاتی شما را می بینند و سایت شما کلیک بیشتری هم دریافت می کند که این امر می تواند باعث فروش بیشتر و در نهایت سود بیشتر شما شود. سقف بودجه روزانه تبلیغات شما توسط خود شما تعیین می شود و اگر سقف بودجه روزانه خود را بیشتر از رقبای خود قرار دهید مسلما گوگل هم وب سایت شما را بیشتر نمایش می دهد و در نتیجه سهم نمایش بیشتری هم دریافت خواهید کرد.

برای مثال اگر سقف بودجه روزانه شما برای تبلیغات 100 هزار تومان باشد، و هزینه هر کلیک شما نیز 5 هزار تومان باشد، بودجه تبلیغات شما با دریافت 20 کلیک (20 کلیک 5 هزار تومانی) می تواند در مدت زمان کوتاهی به اتمام برسد. اما اگر به جای روزانه 100 هزار تومان، هزینه تبلیغات خود را مثلا به بودجه روزانه 500 هزار تومان افزایش دهید می توانید 100 کلیک 5 هزار تومانی دریافت کنید و تبلیغات شما مدت زمان بیشتری هم نمایش خواهد داشت.

ممکن است آگهی تبلیغاتی و در واقع وب سایت شما در یک روز حداکثر کلیک ممکن را دریافت کند و بودجه روزانه تبلیغات شما به اتمام برسد. اما این امکان هم وجود دارد که حتی با وجود بودجه روزانه بالا، آگهی تبلیغاتی شما به دلایل مختلف (کم سرچ بودن کلمات کلیدی و …) به سقف بودجه روزانه نرسد و مثلا 150 هزار تومن از بودجه 500 هزار تومانی شما مصرف شود. در این صورت الباقی هزینه در حساب تبلیغات شما باقی می ماند و می توانید در روزهای بعدی تبلیغات خود از آن استفاده کنید.

هزینه هر کلیک در گوگل ادز چقدر است؟

هزینه هر کلیک در تبلیغات گوگل

سیستم قیمت گذاری برای هر کلمه کلیدی در گوگل به صورت مزایده ای می باشد. برای هر کلمه کلیدی، هر وب سایتی که هزینه بیشتری به گوگل پرداخت کند و البته امتیاز کیفی بیشتری هم داشته باشد رتبه بالاتری را در گوگل آن خود می کند. بنابراین این شما و رقبایتان هستید که هزینه هر کلیک را مشخص می کنید. هزینه هر کلیک در گوگل ادز برای هر کلمه کلیدی متفاوت است. یعنی اگر شما 20 کلمه کلیدی مختلف دارید هر کدام از این کلمات می تواند با هزینه ای جداگانه در رتبه های برتر گوگل قرار گیرد. پس انتخاب کلمات کلیدی بسیار مهم می باشد. چرا که اگر فقط یک سری کلمات کلیدی پررقابت را انتخاب کنید قطعا هزینه تبلیغات هم برای آن کلمات بالا می باشد.

با هر شارژ حداکثر چند کلیک می توان دریافت کرد؟

سوالی که بسیاری از مشتریان در شروع کار دارند این است که با هر شارژ اکانت گوگل ادز، وب سایت آن ها چند کلیک می گیرد؟ واقعیت این است که تا قبل از تایید تبلیغات توسط گوگل و مشخص شدن امتیاز کیفی نمی توان در مورد تعداد کلیک های دریافتی از تبلیغات نظر داد.

پس از انتخاب کلمات کلیدی، وارد کردن کلمات در پنل تبلیغات گوگل، نگارش متن های تبلیغاتی و تایید تبلیغات توسط گوگل، چند ساعت زمان می برد تا گوگل سایت و تبلیغات را بررسی کرده و امتیاز کیفی شما را مشخص کند. پس از آن هر وب سایت، با هر کلمه کلیدی، به نسبت امتیازی که از گوگل دریافت کرده و همینطور هزینه پیشنهادی سایر رقبا می تواند با یک هزینه متفاوت در صفحه اول گوگل حضور داشته باشد و این موضوع برای هر وب سایت و بیزنس متفاوت می باشد.

برای درک بیشتر این موضوع به مثال زیر توجه کنید:

برای مثال تصور کنید شما در زمینه “دکوراسیون داخلی” فعالیت می کنید و می خواهید با همین کلمه در رتبه های اول گوگل قرار بگیرید. اگر امتیاز کیفی سایت و تبلیغات شما 9 از 10 باشد و گوگل شما را به هزینه هر کلیک مثلا 5 هزار تومان در رتبه اول گوگل نشان دهد، با 500 هزار تومان شارژ تبلیغات گوگل می توانید 100 کلیک دریافت کنید.

حالا تصور کنید امتیازی که گوگل به سایت و تبلیغات شما داده است عدد 5 از 10 می باشد و گوگل وب سایت شما را مثلا با هزینه هر کلیک 10 هزار تومان نمایش می دهد. در اینصورت شما با شارژ 500 هزار تومان می توانید 50 کلیک از گوگل دریافت کنید.

امتیاز کیفی رابطه مستقیمی با هزینه تبلیغات گوگل دارد و هرچقدر امتیاز کیفی بالاتری داشته باشید با هزینه کمتری در رتبه های برتر گوگل قرار میگیرید و برعکس. به هر میزانی که امتیاز کیفی کمتری داشته باشید باید نسبت به رقبای خود هزینه بیشتری را به گوگل پرداخت کنید.

بنابراین قبل از شروع تبلیغات و مشخص شدن امتیاز کیفی، نمی توان به طور قطع گفت یک کمپین تبلیغات گوگل چند کلیک می تواند دریافت کند. البته این موضوع برای شروع تبلیغات است و پس از مشخص شدن امتیاز کیفی به طور حدودی می توان تعداد کلیک های یک کمپین را با کلمات مختلف به دست آورد.

تبلیغات گوگل غیر اصولی، هدر رفت هزینه!

امتیاز کیفی پایین، هدر رفت هزینه تبلیغات گوگل

تبلیغ در گوگل ادز اگر به صورت غیر اصولی و غیر استاندارد انجام شود، نه تنها بازخورد مثبتی برای شما به همراه ندارد بلکه می تواند هزینه های گوگل ادز را برای شما تا حد بسیار زیادی افزایش دهد. افراد و شرکت های زیادی در ایران هستند که خدمات گوگل ادوردز را ارائه می دهند. ولی تعداد افرادی که این کار را به صورت کاملا حرفه ای و اصولی انجام می دهند زیاد نیست.

انجام خدمات گوگل ادز به صورت غیر اصولی و توسط افراد نابلد باعث کاهش امتیازکیفی، کاهش میزان نمایش وب سایت و کاهش بازخورد مثبت از تبلیغات می شود. در این شرایط مدیر کمپین برای جبران تمامی این موارد و نمایش بیشتر سایت شما اقدام به افزایش هزینه کلمات کلیدی و افزایش بودجه تبلیغاتی شما می کند. و در نتیجه شما باید هزینه ای بیشتر از آنچه در نظر داشتید برای تبلیغات خود پرداخت کنید و احتمالا باز هم نمی توانید بازخورد مناسبی از این نوع تبلیغات دریافت کنید. به همین دلیل است که تبلیغات در گوگل باید توسط متخصصین این حوزه انجام شود.

چگونه هزینه گوگل ادز را کاهش دهیم؟

کاهش هزینه گوگل ادز نیازمند مدیریت صحیح و مداوم کمپین تبلیغاتی، انتخاب هوشمندانه و دقیق کلمات کلیدی، نگارش متن تبلیغات جذاب و متفاوت از رقبا و بهینه سازی تبلیغات می باشد. در اینصورت شما می توانید با یک هزینه معقول تبلیغات خود را انجام داده و نتیجه مثبتی از تبلیغ در گوگل دریافت کنید.

بهینه سازی تبلیغات راه حل کاهش هزینه تبلیغات گوگل

افزایش امتیاز کیفی (quality score)، یکی از راه های کاهش هزینه گوگل ادوردز!

یکی از هدف های اصلی ما هنگام اجرای کمپین های مختلف گوگل ادوردز، بهینه سازی و مدیریت صحیح کمپین تبلیغاتی، افزایش امتیاز کیفی گوگل، و در نتیجه کاهش هزینه تبلیغات گوگل برای شما عزیزان می باشد.

در راستای بهینه تر شدن تبلیغات و کاهش هزینه های گوگل ادز، وب سایت و تمامی صفحات فرود شما به دقت آنالیز شده و در صورت وجود هرگونه عیب و ایراد محتوایی و همچنین فنی که ممکن است بر روی تبلیغات شما تاثیر گذار باشد و باعث افزایش هزینه تبلیغات شود، این موارد به سرعت و بصورت کاملا رایگان برای شما انجام می شود. رعایت موارد فوق به علاوه انتخاب هوشمندانه کلمات کلیدی و نگارش متن تبلیغاتی استاندارد باعث افزایش امتیاز کیفی گوگل و در نهایت کاهش هزینه تبلیغات می شود.

پشتیبانی، مدیریت و بررسی مداوم کمپین های تبلیغاتی هم از دیگر موارد مهم و کمک کننده در جهت کاهش هزینه و قیمت تبلیغات گوگل و نتیجه گیری مثبت می باشد که این امر در مجموعه فامین بصورت 24 ساعته و در تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل انجام می شود.

تیم تبلیغات گوگل فامین به شما این تضمین را می دهد که با بررسی و مدیریت روزانه کمپین تبلیغاتی شما بهترین نتیجه ممکن را با کمترین هزینه برای شما به ارمغان آورد.

برای مشاوره می توانید از طریق تلگرام، واتس اپ و تماس با شماره 02144254700 با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول پیرامون هزینه تبلیغات گوگل

پرتکرارترین سؤالات مشتریان ما که ممکن است سؤال شما نیز باشد.

کمترین هزینه برای شروع تبلیغات در گوگل چه مبلغی است؟

در تبلیغات گوگل فامین ادز، حداقل هزینه برای شروع تبلیغات گوگل ادز 200 لیر یا 50 درهم می باشد. شما می توانید تبلیغات خود را با هزینه ی بیشتری نیز شروع کنید، اما اگر تا به حال از تبلیغات گوگل  استفاده نکرده اید و نسبت به نتیجه این تبلیغات مطمئن نیستید می توانید تبلیغات خود را با حداقل هزینه شروع کرده و پس از حصول اطمینان شارژ های بعدی خود را با مبالغ بالاتر انجام دهید.

هزینه هر کلیک در گوگل ادز به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه هر کلیک در گوگل ادز با توجه به هزینه پیشنهادی رقبای شما (میزان رقابت در کلمات کلیدی شما) و همچنین کیفیت وب سایت و کمپین تبلیغاتی شما تعیین می شود. هزینه هر کلیک می تواند برای هر وب سایت و هر کلمه کلیدی بسیار متفاوت باشد.

آیا کلیک های فیک انجام شده، می تواند بودجه تبلیغاتی ما را در مدت زمان کوتاهی به اتمام برساند؟

اگر با یک آی پی بیش از یک بار بر روی تبلیغات شما کلیک شود، گوگل هزینه کلیک های بعدی را به حساب شما بر می گرداند، پس نیازی نیست نگران این موضوع باشید. ضمن اینکه با استفاده از برخی ابزار ها می توان از کلیک های فیک رقبا جلوگیری کرد.

آیا نوع ارز انتخابی اکانت، در هزینه تبلیغات گوگل تأثیرگذار است؟

خیر، شارژ اکانت با ارز های مختلف مورد تأیید گوگل هیچ تأثیری در هزینه تبلیغات ندارد.

بهترین راهکار برای کاهش هزینه گوگل ادز چه می باشد؟

تبلیغات گوگل شروع یک مسیر برای جذب مشتری در فضای وب است. مسیری که هزینه آن در اختیار شماست و می توان با استفاده از تکنیک هایی هزینه های موجود را تا حد بسیار زیادی کاهش داد. بهینه سازی تبلیغات گوگل به شکل استاندارد و صحیح آن می تواند هزینه های تبلیغات را به شکل محسوسی برای شما کاهش دهد.

آیا هزینه تبلیغات گوگل می تواند در روز های مختلف، مبالغ متفاوتی باشد؟

بله، با  توجه به اینکه شما می توانید برای تبلیغات خود یک سقف مصرف روزانه تعیین کنید، هزینه و بودجه تبلیغاتی شما می تواند در روزهای مختلف، متفاوت باشد.

56 دیدگاه

  • با سلام، کمترین هزینه تبلیغات گوگل برای شروع تبلیغات شما در پکیج های فامین 50 لیر هست، که با توجه به نوسانات قیمت ارز مبلغ ریال آن متغیر است.

  • سلام، بله قطعا هزینه تبلیغات گوگل با نمایش آگهی تبلیغاتی شما رابطه مستقیم دارد. ضرب المثل هرچقدر پول بدی همونقدر آش میخوری دقیقا مصداق بارز تبلیغات گوگل است.
   تصور کنید شما برای تبلیغات خود هزینه روزانه پنجاه هزار تومان را در نظر گرفته اید ولی رقیب شما روزانه دویست هزار تومان برای تبلیغات در نظر گرفته است. مسلما گوگل هم سایت شما را به اندازه پنجاه هزار تومن و سایت رقیب شما را به اندازه دویست هزار تومن نمایش می دهد.

 1. سلام، آیا میشه مبلغ هزینه ای که برای روزهای مختلف در نظر گرفته ایم متفاوت باشه و تغییر کنه؟
  مثلا شنبه و یکشنبه از روز های دیگه بیشتر باشه هزینه تبلیغات گوگل؟

  • سلام، بله، یکی دیگر از مواردی که در تبلیغات گوگل همیشه قابل تغییره، هزینه تبلیغات گوگل شما در روز های مختلف هست. شما می توانید در روز های مختلف، هزینه های متفاوتی را برای تبلیغ در گوگل در نظر بگیرید.

 2. سلام و وقت بخیر
  این امکان وجود داره که ما خودمون یاد بگیریم مدیریت کمپین تبلیغات گوگل‌ رو انجام بدیم يا تخصص خاصی لازم داره. جهت کاهش هزینه تبلیغات گوگل عرض میکنم

  • سلام، قطعا برای مدیریت کمپین تبلیغات گوگل، شما باید تخصص و تجربه لازم را داشته باشید. و اتفاقا اگر بدون تخصص کافی خودتون بخواهید کمپین تبلیغات گوگل را مدیریت کنید در صورتیکه آشنایی زیادی با این موضوع نداشته باشید، این موضوع هزینه تبلیغات گوگل رو برای شما چند برابر بیشتر می کنه. چرا که اگر با قوانین و استراتژی های مختلف در تبلیغات گوگل آشنا باشید می توانید با یک تبلیغات استاندارد هزینه تبلیغات گوگل را کاهش بدید.

  • سلام بله، ساعت نمایش تبلیغات شما در گوگل کاملا در اختیار خود شماست و هر ساعتی که بخواهید تبلیغات شما در گوگل نمایش خواهد داشت.

  • سلام، بله اگر انجام سئو بر روی صفحات سایت باعث افزایش سرعت و کیفیت سایت و در نتیجه باعث افزایش امتیاز کیفی شود، در نهایت هزینه تبلیغات گوگل کاهش پیدا می کند.

 3. سلام خسته نباشید، چرا هزینه تبلیغات گوگل مختلفه؟ من جاهای دیگه دیدم پکیج صد لیر قیمتش با سایته شما فرق داشت، مگه قیمت ارز یکسان نیست؟

  • با سلام، بله درسته قیمت ارز و همینطور حواله ارز در همه جا یکسان است ولی کارمزد مجموعه های مختلف، متفاوت است. کارمزد های مختلف در شرکت های مختلف باعث متفاوت بودن هزینه پکیج های تبلیغات گوگل است.

 4. سلام روزبخیر
  میخواستم تشکر کنم از زحمات بی دریغ و صادقانتون. در عرض کمتر از 7 روز خیلی بیشتر از هزینه تبلیغات گوگلی که پرداخت کردم سایتم بازدید و فروش داشت

 5. سلام وقت بخیر ممنون از سایت خوبتون
  میخواستم بپرسم راهکاری هست که بتونیم هزینه تبلیغات گوگل رو مدیریت کنیم؟ یعنی کاری کنیم که بهینه استفاده بشه و برای کلیک های فیک هزینه کم نکنه؟

  • سلام، بله کلیک های فیک تبلیغات گوگل را تا حد خیلی زیادی میشه کنترل کرد. اما برای بهینه تر شدن تبلیغات به منظور کاهش هزینه تبلیغ در گوگل، بهترین راه حل افزایش امتیاز کیفی وب سایت و تبلیغات و همچنین استفاده از کلمات کلیدی منفی در جهت بالا بردن کیفیت کلیک ها هست.

  • سلام، در تبلیغات گوگل هزینه مشخصی برای تبلیغات وجود نداره، شما می تونید با توجه به زیرساخت های کسب و کارتون، میزان سرچ کلمات کلیدی، نوع مخاطبان و پتانسیل کسب و کارتون با هر مبلغی که بخواهید تبلیغ در گوگل را انجام دهید.

 6. سلام، ما که برای اولین بار میخوایم گوگل ادوردز انجام بدیم از کجا بدونیم کدوم پکیج رو باید بخریم و کلا از کجا بدونیم هزینه تبلیغات گوگل وب سایت ما چقدره؟

  • سلام، هزینه تبلیغات گوگل در صنف های مختلف متفاوت هست و تا حد زیادی هم بستگی به این موضوع دارد که خود شما تا چه حد جواب گوی مشتریان خود هستید. ممکن است شما مجموعه بزگی باشید و تعداد پرسنل زیادی داشته باشید. در اینصورت می توانید مبلغ زیادی را صرف تبلیغات گوگل کنید و در مقابل بازخورد بیشتری هم از تبلیغات خود دریافت خواهید کرد. از طرفی ممکن هم هست کسب و کار شما کوچک باشد و با هزینه کمی هم نتیجه بگیرید. بنابراین هزینه تبلیغات را خود شما تعیین می کنید. اما اگر در شروع راه هستید و نمی دانید چه میزان هزینه ای برای تبلیغات گوگل سایت شما مناسب است. پیشنهاد ما این است که یکی از پکیج های ارزان تبلیغات گوگل را خریداری کرده. مطمئنا بعد از انجام یک دوره تبلیغات گوگل به این نتیجه خواهید رسید که چه میزان هزنیه تبلیغات گوگل برای وب سایت شما مناسب است.

  • سلام، بله تمام هزینه های تبلیغات گوگل که در پکیج های مختلف نوشته شده با احتساب کارمزد شارژ و مدیریت اکانت هست.

  • سلام، بله اگر خودتون تخصص گوگل ادز رو داشته باشید می تونید از پکیج های شارژ اکانت گوگل ادز که توسط مجموعه فامین ارائه می شود استفاده کنید.
   با استفاده از پکیج های شارژ اکانت شما فقط کارمزد شارژ اکانت تبلیغات گوگل رو پرداخت می کنید و هزینه ای بابت مدیریت کمپین تبلیغاتی از شما دریافت نمیشه، بنابراین هزینه تبلیغات گوگل برای شما کمتر میشه. البته همونطور که گفتیم این موضوع مستلزم اینه که شما به تبلیغات گوگل تسلط کامل داشته باشید.

 7. سلام وقت بخیر، اگر هزینه تبلیغات گوگل که واسه سایتمون در نظر گرفتیم تو هیچکدوم از پکیجای شما نباشه باید چیکار کرد؟ مثلا ۴۰۰ لیر بخوایم شارژ کنیم، امکانش هست؟

  • با سلام، هیچ محدودیتی از نظر میران هزینه تبلیغات گوگل که برای سایتتون در نظر گرفتید وجود نداره. و اگر هزینه مورد نظر شما مطابق با هیچکدوم از پکیج های موجود در سایت نیست، نگران نباشید، کافیه مبلغ مورد نظرتون رو به طور مستقیم با کارشناس ما با شماره 09356555911 در میان بگذارید و اکانت گوگل ادز شما با مبلغ مورد نظر شما براتون شارژ میشه و تبلیغات شما راه اندازی میشه.

  • با سلام، در تبلیغات (هر نوع تبلیغی) افراد و صاحبین کسب و کارهای مختلف، مبلغی را صرف تبلیغات می کنند با امید اینکه با تبلیغاتی که انجام می دهند، هم هزینه ابتدایی تبلیغات براشون جبران بشه و هم در کنار اون هزینه به سود خوبی هم دست پیدا کنند. تمام روش های تبلیغاتی می تونن هم مفید و پربازده باشند و هم ریسکی باشند و در هیچکدوم از روش های تبلیغاتی تضمینی برای بازگشت هزینه وجود نداره. اما از بین تمام روش های تبلیغاتی مختلف، تبلیغات گوگل را میشه هدفمند ترین و کم ریسک ترین روش تبلیغاتی حال حاضر دونست. چون که تبلیغات شما رو به جای نمایش به طیف گسترده و مختلفی از مخاطبان به افرادی نمایش میده که به دنبال محصولات و خدمات شما هستند و عبارات مرتبط با کسب و کار شما رو در گوگل سرچ کردند. به همین دلیل ریسک این نوع تبلیغات بسیار کم و درصد بازگشت هزینه هم در این نوع تبلیغات بسیار زیاده. طبق آخرین تحقیقات، بیشتر 80% درصد افراد و کمپانی های مختلف که از تبلیغ در گوگل استفاده می کنند، توانسته اند با استفاده از این روش تبلیغاتی بیشتر از دو برابر از مبلغی که سرمایه گذاری کرده اند سود کنند.

  • با سلام، بله دقیقا همینطوره، هزینه تبلیغات گوگل ارتباط مستقیم با قیمت ارز داره و کاهش و افزایش قیمت دلار، درهم، لیر و … باعث کاهش و یا افزایش هزینه تبلیغات گوگل میشه.

  • با سلام، پکیج مربوط به هزینه تبلیغات گوگل، برای یک دوره تبلیغات شما مصرف میشه. اما این که این دوره چند روز طول میکشه رو خود شما تعیین می کنید. سقف مصرف روزانه تبلیغات شما با هماهنگی با خود شما گذاشته میشه و اگر شما بخواین کل هزینه پکیج مورد نظر برای یک روز تبلیغات شما گذاشته میشه. در اینصورت اگر تبلیغات شما حداکثر کلیک ممکن رو دریافت کنه ممکنه هزینه تبلیغات گوگل شما یک روزه مصرف بشه. اگر هم به اندازه کافی کلیک نگیره الباقی هزینه در حساب تبیغات شما می مونه و می تونید تو روزهای دیگه ازش استفاده کنید.

  • با سلام، پکیج های تبلیغات گوگل مدیریت شده مجموعه فامین ادز از صد لیر تا 5 هزار لیر هست. اما اگر بخواین می تونید حتی با مبلغی که در پکیج ها هم نیست تبلیغاتتون رو شارژ کنید. البته حداقل اون مبلغ باید صد لیر باشه. برای مثال پکیج 150 لیر در پکیج های فامین ادز وجود نداره، ولی شما می تونید اکانتتون رو با این مبلغ هم شارژ کنید. فقط کافیه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 8. سلام
  من میخوام یاد بگیرم و خودم مدیریت تبلیغات گوگل سایت خودم رو انجام بدم. هزینه هایی که شما نوشتین همراه با مدیریت هست یا هزینه مدیریت تبلیغات گوگل داخل این پکیج ها دیده نشده ؟

  • با سلام، پکیج های موجود در این صفحه همراه با کارمزد مدیریت تبلیغات هستند. اگر خودتون می خواین مدیریت تبلیغاتتون رو انجام بدید باید از پکیج های شارژ اکانت گوگل ادز خریداری کنید. در این پکیج ها مدیریت تبلیغات با شماست و فقط شارژ اکانت های شما توسط فامین ادز انجام میشه.

  • با سلام، هزینه تبلیغات گوگل برای شروع می تونه هر مبلغی باشه، برای اطلاع از اینکه با چه هزینه ای تبلیغاتتون رو شروع کنید می تونید با کارشناسان فامین ادز تماس بگیرید. کارشناسان ما با آنالیز سایت و رقبای شما، حداقل هزینه برای شروع تبلیغات در گوگل رو به شما پیشنهاد میدند و می تونید با هزینه دلخواه تبلیغاتتون رو شروع کنید.

 9. سلام، روزتون بخیر
  .
  شما تعرفه هاتون خیلی مناسب تر از شرکت قبلی که برای من تبلیغات گوگل انجام می داد، و همچنین پشتیبانی قوی تری دارید. خواستم از شما و تیم خوبتان تشکر کنم، مچکر و ممنون

  • با سلام، هزینه تبلیغات گوگل برای هر کسب و کاری می تونه متفاوت باشه. کیفیت وب سایت شما و میزان رقابت تو کلماتی که می خواهید با اون کلمات تو رتبه های برتر گوگل قرار بگیرید تو هزینه تبلیغات شما تاثیر مستقیم میزاره. بنابراین هزینه تبلیغات گوگل مبلغ ثابت و مشخصی نیست و برای هر کسب و کار و هر وب سایت میتونه بسیار متفاوت باشه. کارشناسان ما در فامین ادز به بررسی سایت شما و همچنین رقبای شما هزینه ی پیشنهادی رو برای شروع تبلیغات به شما اعلام می کنن.

 10. سلام
  الان تعرفه هاتونو دیدم واقعا کارمزدتون نسبت به دو جای قبلی که باهاشون کار میکردیم کمتره، واقعا ممنون

  • با سلام، ارز اکانت گوگل ادز هیچ تاثیری روی هزینه ی تبلیغات و همچنین بازخورد تبلیغات ندارد. اگر هزینه یک کلمه کلیدی برای نمایش در گوگل 5 هزار تومن باشد، شما باید معادل این هزینه را (فارغ از ارز انتخابی اکانت خود) برای کلمه کلیدی مورد نظر قرار دهید.
   اما به ذکر است که در برخی کمپین های گوگل ادز، تبلیغات یوتیوب و … ممکن است شارژ اکانت با ارز لیر و درهم به صرفه تر از دلار باشد، چرا که کمترین هزینه در اکانت های دلاری 0.01 دلار یا یک سنت می باشد، اما می توانید در اکانت های لیری و درهمی با هزینه کلیک کمتری، کلیک دریافت کنید.

  • با سلام، خیر، هیچ تفاوتی بین ارزهای مختلف در انجام خدمات گوگل ادز وجود نداره. اگر هزینه یک کلمه کلیدی برای قرار گیری در صفحه اول گوگل معادل 5 هزار تومن باشد، با هر ارزی که تبلیغات مورد نظر run شود، باید هزینه هر کلیک معادل 5 هزار تومن تنظیم شود و هیچ ارتباطی با نوع ارز اکانت گوگل ادز ندارد.

 11. جدا از بحث هزینه، به جرات میتونم بگم بهترین پشتیبانی رو تو خدمات گوگل ادز تو ایران دارید، واقعا تیم حرفه ای و قوی دارید که فوق العاده قابل تحسینه.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر