سفارش سئو سایت

هدف تیم سئو فامین ادز، سئو و بهینه سازی وب سایت شما برای کاربران و موتور جستوجو گوگل است تا با کسب رضایت همزمان هر دو بتوان در رتبه یک گوگل قرار گرفت.

سفارش سئو سایت خود را به فامین ادز بسپارید تا رویای دریافت رتبه یک گوگل، اعتبار و مزایای آن را برای شما به واقعیت تبدیل کنیم.

سفارش سئو سایت

چگونه می توان با سئو به موفقیت رسید؟

سفارش سئو و بهینه سازی سایت

بدون شک نام سئو و بهینه سازی سایت به گوش شما خورده است اگر از صاحبین کسب و کارهای اینترنتی هستید و محصولات و خدماتی را جهت ارائه به صورت آنلاین دارید.
در سئو شاید هدف اول قرار گرفتن در رتبه های برتر گوگل باشد اما هدف نهایی افزایش میزان فروش از جایگاه به دست آمده، با جذب مخاطبین هدفمند و افزایش نرخ تبدیل است. اینجاست که اهمیت انجام سئو توسط افراد متخصص و با تجربه نمایان می شود.

چرا سئو و بهینه سازی سایت فامین ادز

سئو را می توان یک فرآیند کاملاً تخصصی دانست که در عین حال بسیار ساده است. استراتژی های سئو اگر توسط افراد متخصص چیده و عملی نشود می تواند شما را در دست یافتن به رتبه های برتر گوگل مأیوس کند. در صورتی که آنالیز و تحلیل وب سایت شما توسط افراد متخصص و چیدمان استراتژی درست و اصولی و اجرای آن توسط یک تیم کار بلد و حرفه ای طعم شیرین کسب اعتبار و قرار گرفتن در رتبه های برتر را به شما خواهند چشاند.
در آژانس تبلیغاتی فامین ادز یک تیم متخصص از کارشناسان و متخصصان سئو گرد هم آورده شده اند تا در ارائه مشاوره و سفارش سئو سایت راهنمای شما عزیزان باشند.

بهره گیری از متخصصین

آنالیز رایگان وب سایت

قیمت گذاری منصفانه

ارائه گزارش های شفاف

قبل از ثبت سفارش سئو سایت دقت کنید!

امروزه شرکت های بسیاری وجود دارند که خدمات سئو و بهینه سازی سایت را ارائه می دهند، اما چگونه می توان بهترین شرکت سئو را انتخاب کرد؟

نمونه پروژه های موفق

وجود نمونه کار های مستند و موفق سئو شده در حوزه های کاری مختلف می تواند نشانگر عملکرد موفق و درست کارشناسان سئو یک مجموعه باشد. پیش از عقد قرارداد سفارش سئو سایت حتماً از شرکت مورد نظر لیست پروژه های به نتیجه رسیده را بخواهید.

ثبت قرارداد شفاف

وجود یک قرارد مستند و شفاف در هر کسب و کاری سبب رفع هرگونه ابهامات احتمالی می شود. با اخذ قرارداد تعهدات طرفین به یکدیگر، کلمات کلیدی مورد نظر، مدت زمان پروژه، هزینه انجام پروژه و تمامی نکات لازم را می توان به صورت کاملاً شفاف مکتوب کرد.

مراحل انجام سئو در فامین

اگر تیم متخصصین سئو مجموعه فامین انتخاب شماست، مسیر رسیدن به موفقیت در سئو وب سایت شما این چنین است.

 • آنالیزر و بررسی رقبا

  رقبای موفق شما که پیش از شما اقدام به کسب رتبه های برتر گوگل نموده اند، توسط متخصصین سئو فامین به طور کامل بررسی می شوند.

 • تحقیق کلمات کلیدی

  پر سرچ ترین کلمات کلیدی حوزه کاری شما که پر سودترین کلمات حوزه کاری شما هستند، با تعامل با کارفرما بررسی و انتخاب می شوند.

   

 • تعیین استراتژی سئو

  بر اساس کلمات کلیدی انتخابی شما مسیر راه مشخص و فرآیند سئو داخلی، سئو خارجی و سئو تکنیکال تا رسیدن به هدف آغاز می شود.

 • سئو داخلی سایت

  تمامی صفحات موجود و هرآنچه داخل سایت شماست بررسی شده و با تعیین صفحات لندینگ برای هر کلمه کلیدی سئو داخلی استارت می خورد.

 • سئو خارجی سایت

  شروع همزمان استراتژی های مربوط به سئو خارجی سایت با هدف کسب و بهبود رتبه و فعالیت در شبکه های اجتماعی با هدف برندینگ..

 • سئو تکنیکال سایت

  زیرساخت ها و کدنویسی های سایت بهینه شده و با بهینه سازی سورس و افزایش سرعت سایت تا کسب رتبه های برتر گوگل خواهیم تاخت.

سوالات متداول پیرامون ثبت سفارش سئو سایت

پرتکرارترین سؤالات مشتریان ما که ممکن است سؤال شما نیز باشد.

اولین قدم برای ثبت سفارش سئو سایت چیست؟

سئو چیست؟ در ابتدا لازم است وب سایت شما توسط کارشناسان سئو فامین ادز مورد بررسی قرار گیرد، در صورت مقبول بودن شرایط سایت برای نتیجه گرفتن در سئو پس از دریافت مشاوره رایگان از متخصصین این مجموعه و تعیین کلمات کلیدی سفارش سئو وب سایت شما ثبت و بعد از اخذ قرارداد آغاز می گردد.

کلمات کلیدی چگونه تعیین می شود؟

با تعامل با کارفرما کلمات کلیدی حوزه کاری شما تعیین و با بهره گیری از ابزار های موجود و تحلیل رقبا پرسودترین کلمات حوزه کاری شما که سبب جذب ترافیک هدفمند و افزایش فروش محصولات و خدمات شما شوند تعیین می شود.

مشاوره سئو سایت به صورت رایگان انجام می شود؟

تمامی مراحل آنالیز و تحلیل سایت، تعیین کلمات کلیدی و ارائه قیمت تا پیش از عقد قرارداد به صورت رایگان ارائه می شود.

نحوه پرداخت هزینه سئو سایت به چه صورت است؟

در مجموعه فامین هزینه سئو به صورت ماهانه از ابتدای اولین ماه شروع پروژه تا اتمام قرارداد دریافت می شود. پرداخت ماهانه هزینه با رعایت حال کارفرما و ارائه گزارش های ماهانه و دیدن روند رو به رشد پروژه خواهد بود.

شرایط پشتیبانی از سئو انجام شده پروژه ها به چه صورت است؟

بعد از اتمام مدت زمان تعیین شده جهت انجام فرآیند های سئو و کسب رتبه های برتر گوگل، در صورت تمایل کارفرما پروژه وارد فاز پشتیبانی 12 ماهه با تیم پشتیبانی سئو فامین ادز با اخذ قرارداد پشتیبانی خواهد شد.

در طول مدت زمان سئو می توان از خدمات تبلیغات گوگل ادز استفاده کرد؟

بله، انجام فرآیند سئو و تبلیغات گوگل هیچگونه تداخلی با یکدیگر نخواهند داشت.

اگر هنوز سؤالی دارید، می توانید از طریق لینک زیر مستقیماً با کارشناس سئو مجموعه فامین ادز ارتباط برقرار کنید.

آنالیز سایت و کلمات کلیدی برای سئو

با پر نمودن فرم زیر، از ما مشاوره رایگان بگیرید