هزینه سئو سایت

نحوه قیمت گذاری و هزینه سئو سایت مجهولی است که حتی با پیشرفت روز به روز این دانش هنوز نمی توان تعرفه و قیمت مشخصی را برای آن در نظر گرفت.
فاکتور های بسیاری در تعیین هزینه سئو سایت اثرگذار هستند که هر یک به تنهایی می توانند قیمت سئو سایت را در بازه گسترده ای تغییر دهند.

هزینه سئو سایت

فاکتورهای موثر بر هزینه سئو

سختی و رقابت در کلمات کلیدی

تعداد و طول کلمات کلیدی

وضعیت سئو وب سایت فعلی

جایگاه و رتبه های وب سایت

نحوه قیمت گذاری پروژه های سئو

قیمت گذاری پروژه های سئو به روش های مختلفی قابل انجام است. در بین روش های تعیین قیمت و تعرفه سئو سایت آنچه حائز اهمیت است، رسیدن به موفقیت پس از صرف بزرگترین سرمایه موجود یعنی زمان است.

قیمت سئو بر اساس جایگاه کلمات کلیدی

در این روش از تعیین هزینه سئو، تعداد کلمات معدودی از بین کلمات پرسرچ حوزه کاری کارفرما با مشورت با متخصصین سئو تعیین و تضمین می شود در مدت زمانی مشخص، کلمات تعیین شده در رتبه های برتر گوگل (رتبه 1 تا 3) قرار می گیرند.

قیمت سئو بر اساس میزان ورودی از گوگل

در این روش قیمت گذاری به جای تمرکز بر تعداد مشخصی از کلمات و یا عبارات کلیدی بر روی دریافت ورودی از گوگل و در نتیجه آن افزایش فروش تمرکز می شود. در این روش دیتای های موجود در سرچ کنسول مورد بررسی قرار می گیرند.
این روش نیز هدفمند است چرا که جذب ترافیک هدفمند و افزایش فروش که رسالت اصلی سئو می باشد را دنبال می کند.

قیمت سئو بر اساس خدمات ارائه شده

در این روش از قیمت گذاری بر اساس خدمات ارائه شده برای سئو سایت هزینه از کارفرما دریافت می شود. این تنها روشی از سئو است که در آن می توانید بخشی از سئو را برون سپاری کرده و بخشی از آن را در صورت داشتن تخصص لازم خود شما انجام دهید.
در این روش لازمه رسیدن به موفقیت همکاری همه جانبه کارشناس سئو با کارفرماست تا بتوان به نتیجه مطلوب دست یافت.

تضمین سئو در فامین ادز

در انجام سئو یک سایت تنها کسب رتبه های برتر نیست که حائز اهمیت است، بلکه جذب ترافیک هدفمند به جهت افزایش نرخ تبدیل و فروش است که سبب می شود بگوییم وقت برداشت آنچه کاشته ایم فرا رسیده است.
دپارتمان سئو فامین ادز برترین کارشناسان و متخصصین سئو را گردهم آورده است تا با هم برای رسیدن به موفقیت در سئو همگام شویم. رسیدن موفقیت در این مسیر در گرو همکاری و اعتماد بین مجری و کار فرماست.
با این همه در سئو هیچ تضمینی وجود ندارد، چرا که اطلاعات مشخصی از نحوه عملکرد الگوریتم های گوگل و آپدیت های آن وجود نداشته و ندارد. دادن تضمین در سئو کاری غیر اخلاقی و البته غیر قانونی است.

هزینه سئو در فامین ادز

سئو تماماً دانش، تخصص و تجربه است. سه پارامتری که قابل قیمت گذاری نیستند. با این حال در فامین ادز با کسب اعتماد کارفرما همواره معقول ترین روش و هزینه ممکن برای پروژه های سئو تعیین می شود.
سئو از سه بخش اصلی تشکیل شده است که هریک بر تعیین هزینه انجام پروژه اثر گذار هستند. فعالیت مداوم و مستمر بر هر 3 بخش برای رسیدن به موفقیت لازم و ضروری است.

سئو داخلی

بررسی سایت و تمامی صفحات موجود در آن، تولید محتوا هدفمند، لینک سازی داخلی و بهینه سازی ساختار محتوایی سایت در این بخش گنجانده می شود.

سئو خارجی

تمامی فرآیند های انجام شده خارج از سایت شامل بک لینک، رپورتاژ آگهی، فعالیت در شبکه های اجتماعی از فاکتور های سئو خارجی محسوب می شوند.

سئو تکنیکال

مجموعه اموری که بر بهینه سازی سورس، رفع ارورها و افزایش سرعت سایت می پردازد در زمره فعالیت های مربوط به بخش تکنیکال قرار می گیرند.

سوالات متداول پیرامون هزینه سئو سایت

پرتکرارترین سؤالات مشتریان ما که ممکن است سؤال شما نیز باشد.

هزینه سئو سایت چگونه محاسبه می شود؟

هزینه سئو سایت بر اساس میزان سختی و رقابت در کلمات کلیدی حوزه کاری شما، تعداد کلمات کلیدی، وضعیت فعلی سایت و جایگاه های موجود در این کلمات مشخص می شود.

نحوه پرداخت قیمت سئو سایت در فامین ادز چگونه است؟

 در مجموعه فامین ادز قیمت توافق شده با کارفرما برای سئو در کلمات کلیدی تعیین شده به صورت ماهانه و در ابتدای هر ماه دریافت می شود.

جدا از هزینه سئو تعیین شده آیا هزینه های جانبی دیگری نیز وجود دارد؟

 جدای از هزینه تعیین و توافق شده، هزینه رپورتاژ آگهی نیز با مشورت با کارفرما و توسط وی پرداخت می شود. چیدمان استراتژی رپورتاژ آگهی و تولید محتوا آن بر عهده تیم سئو فامین می باشد.

مدت زمان به نتیجه رسیدن سئو چقدر است؟

مدت زمان به نتیجه رسیدن پروژه سئو رابطه مستقیمی با کلمات کلیدی حوزه کاری شما و میزان سرچ این کلمات دارد. هرچه کلمات پر رقابت تر باشد مدت زمان به نتیجه رسیدن بیشتر است و بالعکس.

بعد از قرار گرفتن در صفحه اول گوگل، نیاز به صرف هزینه نیست؟

قرار گرفتن در رتبه های برتر گوگل در سئو تازه ابتدای راه شماست، برای حفظ رتبه های به دست آمده پروژه وارد فاز پشتیبانی می شود که هزینه آن بسیار کمتر از هزینه تعیین شده برای سئو خواهد بود.

امکان پشتیبانی سئو پروژه های به نتیجه رسیده در فامین ادز وجود دارد؟

بله، در فامین ادز بعد از دریافت رتبه در صورت تمایل کارفرما یک قرارداد تحت عنوان قرارداد پشتیبانی اخذ می گردد، تا بتوان جایگاه های به دست آمده را حفظ کرده و بهبود بخشید.

اگر هنوزسوالی دارید، می توانید از طریق لینک زیر مستقیما با کارشناس سئوی فامین ادز ارتباط برقرار کنید

برآورد و هزینه قیمت سئوی سایت شما

پس از پر نمودن فرم زیر، منتظر اعلام هزینه کارشناسان ما باشید