سفارش طراحی سایت

 وب‌ سایت شما هویت برند شما در دنیای دیجیتال است. در دنیای پر رقابت دیجیتالی امروز یک ورود پر قدرت برای کسب و کارهای نوپا بدون شک می تواند سکوی پرتابی به جایگاه های بهتر در حوزه کاریشان باشد. بر همین اساس مهمترین مرحله در سفارش طراحی سایت انتخاب تیم متخصص و باتجربه است.

طراحی سایت با فامین ادز

ثبت سفارش طراحی سایت در فامین ادز به منزله دستیابی به یک سایت واکنش گرا و زیبا با طراحی اختصاصی است. سفارش طراحی سایت در این مجموعه یک فرآیند گام ‌به ‌گام است که تجربه کاربری UX و رابط کاربری UI را با یکدیگر متحد کرده و از این ‌رو راه‌ حل‌ هایی برای موفقیت یک سایت تازه ‌تأسیس را به شما ارائه می ‌دهد.

سفارش طراحی سایت

چرا طراحی سایت فامین ادز؟

هر آنچه که در سفارش طراحی سایت برای شما و برای کسب جایگاه برتر در موتورهای جستجو مهم است در خدمات سفارش طراحی سایت فامین گرد آوردری شده اند.
پیش ‌از این سفارش طراحی یک وب ‌سایت صرفاً براساس زیبایی ‌شناسی بود در هنگام تعامل کاربر با سایت اهمیت کمی به تجربه کاربری داده می ‌شد اما امروزه که چندین میلیارد نفر از فضای اینترنت استفاده می ‌کنند بیش ‌از هر زمان دیگری مهم است که یک سایت دارای طراحی ساختار یافته و کاربر محور باشد اصولی که ما در فامین ادز به آن پایبندیم.

طراحی سایت مبتنی بر اصول سئو

مبتنی بر اصول سئو

طراحی سایت شما در فامین ادز با همکاری با تیم تخصصی سئو سایت و براساس اصول سئو با رعایت طراحی کاربر محور و سرعت بهینه و متناسب با آن انجام می گیرد.
طراحی سایت ریسپانسیو

ریسپانسیو

از آنجایی که بزرگترین طیف از کاربران از دیوایس موبایل برای وب گردی استفاده می کنند اهمیت ریسپانسیو بودن در تمام دیوایس ها بسیار بیش از گذشته است.
طراحی سایت بر اساس UI و UX

طراحی اختصاصی UI و UX

با توجه به اهمیت تجربه و رابط کاربری، تمامی سایت های طراحی شده با گرافیک اختصاصی انجام می شود تا عملکرد سایت را بهبود بخشیده و در ذهن کاربر ماندگار باشد.

مزایای ثبت سفارش طراحی سایت با فامین ادز

یک طراحی وب سایت مؤثر باید عملکرد مورد نظر خود را با انتقال پیام خاص خود انجام دهد و در عین حال بازدید کننده را درگیر کند. عوامل متعددی مانند ثبات، رنگ ها، تایپوگرافی، تصاویر، سادگی و عملکرد اصولی هستند که به طراحی خوب وب سایت کمک میکند.
هنگام طراحی یک وب سایت، عوامل کلیدی زیادی وجود دارد که به نحوه درک آن توسط کاربر کمک می کند. یک وب سایت خوب طراحی شده می تواند به ایجاد اعتماد کمک کند و بازدید کنندگان را برای هر نوع اقدامی راهنمایی کند. ایجاد یک تجربه کاربری عالی شامل اطمینان از اینکه طراحی وب سایت شما برای قابلیت استفاده آسان و عملکرد صحیح بهینه شده است. با سفارش طراحی سایت در شرکت فامین پیشنهاداتی انحصاری برای موفقیت شما ارائه می‌ شود.

سفارش طراحی سایت با فامبن ادز

هدف هر کسب ‌وکار فروش بیشتر است، وظیفه ما کمک به شما در این زمینه است. ایجاد سایتی واکنش گرا با بالاترین میزان تبدیل کاربر به مشتری بالقوه هدف ما نیز هست.

مراحل ثبت سفارش طراحی سایت در فامین

هدف ما ایجاد یک وب سایت مؤثر و کارآمد برای شماست. سایتی که نشان دهنده برتری و وجه تمایز شما با رقبای شما باشد. برای انجام این کار، فرآیند توسعه را به مراحل زیر تقسیم کرده ایم:

برگزاری جلسات

برگزاری جلسات

در طول جلسات ابتدایی هدف کسب و کار و ایده های شما مورد بررسی قرار میگیرد و با ارائه مشاوره به شمای کلی و جزئیاتی که مدنظر شما است اشراف پیدا خواهیم کرد.

تحویل نسخه دمو سایت طراحی شده

نمونه سازی

متخصصان UX در فامین ساختار صفحه اصلی وب سایت آینده شما را مطابق با ایده های شما و متناسب با نوع فعالیت شما آماده می کنند به گونه ای که ساختار مناسب در کنار گرافیک عالی مشخصه آن باشد.

نسخه دمو

طراحان صفحه اصلی سایت را بر اساس نمونه اولیه ایجاد می کنند. صفحه اصلی آماده شده جهت دریافت تأییده برای شما خواهد شد. در صورت نیاز به هرگونه تغییر و ایجاد صفحات جدید، ویرایش های لازم انجام می شود.

توسعه سایت طراحی شده

توسعه سایت

در صورت تأیید ساختار صفحه اصلی حال نوبت به پردازش ساختار، طراحی و محتوای صفحات داخلی سایت می رسد.  اینکار زمانی انجام می شود که مدیریت پنل سایت برای شما امکان پذیر نباشد.

 

تحویل ساست طراحی شده به مالک

راه اندازی و انتقال به مالک

زمانی که سایت آماده و تکمیل شد، تمامی دسترسی ها به همراه فیلم آموزشی نحوه استفاده از آن به مالک تحویل داده خواهد شد. در این مرحله پشتیبانی یک ساله رایگان طراحان فامین با شماست.

 

سوالات متداول پیرامون سفارش طراحی سایت

پرتکرارترین سؤالات مشتریان ما که ممکن است سؤال شما نیز باشد.

طراحی سایت در فامین با چه ساختاری انجام می شود؟

طراحی سایت با وردپرس به عنوان محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا انجام می گیرد. رابط کاربری آسان و بهینه آن مناسب برای مشاغل و وب سایت های تازه تأسیس است. به علاوه برای کنترل هزینه ها بهترین  پیشنهاد برای تازه واردان به  این حوزه  استفاده از بستر وردپرس است.

بعد از طراحی اولیه می توان جزئیات را تغییر داد؟

بله، تمامی تغییرات لازم بنابر خواسته شما قابل تغییر است و طرح اولیه تازمانی که به تأیید شما برسد همواره قابلیت ویرایش خواهد داشت.

طراحی سایت برای چه نوع کسب و کاری انجام می شود؟

تمامی کسب و کارهای فروشگاهی و شرکتی می توانند ازخدمات طراحی سایت شرکت فامین بهره مند شوند. تمامی طراحی ها متناسب با نوع فعالیت شما انجام خواهد گرفت.

مدت زمان تحویل طراحی سایت چقدر است؟

مدت زمان تحویل سایت می تواند از یک هفته تا یکماه متغیر باشد و این بستگی به پیچیدگی سایت مد نظر کارفرما دارد.

اگر هنوز سؤالی دارید، می توانید از طریق لینک زیر مستقیماً با طراح مجموعه فامین ادز ارتباط برقرار کنید.

مشاوره و برآورد قیمت طراحی سایت

با پر نمودن فرم زیر، قیمت طراحی سایت توسط کارشناسان به شما اعلام می شود.